MIRIMPEX

Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe MIRIMPEX od 1985 zajmuje się obsługą krajowych oraz zagranicznych podmiotów z segmentu kluczowych gałęzi przemysłu. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stać się ekspertem w naszej branży. Dzięki temu możemy oferować nie tylko wysokiej jakości produkty, ale również profesjonalne doradztwo przy ich doborze.

  • Jakość oferowanych towarów i usług znalazła swoje odbicie poprzez wprowadzenie do firmy w 2011 roku produktów MIKALOR. Mirimpex jest jedynym wyłącznym przedstawicielem handlowym Grupy Damesa S.A. na terenie Polski. Dowodem jakości naszych produktów i usług są uzyskane certyfikaty oraz atesty materiałowe.
    Dział Handlowy oraz Produkcja zlokalizowane są w Wieliczce koło Krakowa, w miejscowości Grabówki 111, a działalność handlową prowadzimy na terenie całego kraju docierając do naszych klientów poprzez doświadczonych dystrybutorów.
  • Mirimpex w 2016 roku utworzył zakład produkcyjny Pro-Mirimpex realizujący bezpośrednie dostawy do klientów z branży motoryzacyjnej, wentylacyjnej oraz przemysłu ciężkiego. Odbiorcami są wiodący producenci samochodów, autobusów oraz pociągów. Realizujemy najbardziej niestandardowe rozwiązania dotyczące obejm i opasek dostosowując tym samym produkcję do potrzeb i wymagań rynku w Polsce.