Motoryzacja

Mirimpex jest producentem oraz dystrybutorem na rynek Polski. Koncertujemy się na projektowaniu indywidualnych rozwiązań do pojazdów osobowych oraz ciężarowych. Produkujemy szeroką gamę rozwiązań, które są stosowane w motoryzacji do systemów grzewczych i systemów chłodzenia, przy znacznych różnicach ciśnień i temperaturach.

Karta katalogowa Obejmy Sprężyste DIN3021

Lotnictwo

Mirimpex ma dla przemysłu lotniczego posiada w ofercie produkty, które zostały zaprojektowane specjalnie pod indywidualne rozwiązania będące lżejsze i szybsze w montażu. Wiele rozwiązań stosowanych w lotnictwie znajduje się w podstawowej ofercie produktowej.

Aktualnie, Mikalor jest jedyną firmą na świecie, która oferuje obejmę ślimakową o szerokości 12mm w wersji tytanowej, która zaspokaja zapotrzebowanie przemysłu lotniczego wojskowego i cywilnego.

Karta katalogowa – Obejma Tytanowa

Przemysł Morski

Przemysł Morski jest bardzo wymagający pod względem trudnych warunków środowiskowych. Zastosowania technologiczne obejmują wysokie ciśnienia, przepływy płynów, korozję oraz znaczne oddziaływania atmosferyczne. Wysokiej jakości obejmy ze stali nierdzewnej oraz kwasoodpornej jest to najlepszy wybór w zastosowaniu morskim.

Karta katalogowa modeli Rubber Clip

Wentylacja i Klimatyzacja

Mirimpex w 2016 roku otworzył zakład produkcyjny specjalizujący się w obejmach z mostkiem do systemów wentylacyjnych. Produkcja oferowanych przez nas produktów odbywa się przy użyciu w pełni zautomatyzowanych maszyn, urządzeń oraz precyzyjnych narzędzi. Wykonywane obejmy są we wszystkich materiałach od W2 do W5 oraz w szerokościach 9mm i 12mm. Obejmy ślimakowe z mostkiem występują prawoskrętne i lewoskrętne.
Nasza firma wspiera klientów poprzez produkty i usługi , które są prototypami i rozwiązaniami wdrażanymi do produkcji seryjnej.

Karta katalogowa Obejmy ślimakowe typ SPIRO

Farmacja i przemysł spożywczy

Farmacja i przemysł spożywczy jest to przemysł o środowisku sterylnym. Mirimpex dostarcza systemy oparte na procedurach produkcyjnych, kontrolnych i jakościowych które gwarantują, że wytworzone produkty spełniają określone wymagania jakościowe. Działanie to ma na celu zapewnienie powtarzalności oraz jednorodności wyrobów poprzez ścisły nadzór nad procesem produkcji, od etapu zaopatrzenia w surowce, poprzez ich magazynowanie, produkcję, pakowanie oraz znakowanie, aż do momentu składowania i dystrybucji gotowych obejm i elementów złącznych.

Misja firmy:

Mirimpex jest firmą rodzinną, otwartą na szybko i nieustannie zmieniające się warunki rynkowe. Doświadczenie oparte na wiedzy poprzedniego pokolenia i doskonała znajomość rynku są naszym atutem. Rozwój i zdolność finansową firmy zawdzięczamy strategii opartej na długiej perspektywie czasowej.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek- Piątek
8.30-17.00

Adres Firmy:

P.P.P.H.U.MIRIMPEX
Grabówki 111
32-020 Wieliczka
( dolne Grabówki )

Kariera:

Specjalista ds. klienta detalicznego
Specjalista ds. klienta krajowego

Prześlij nam swoje CV na m.woron@mirimpex.pl