Dostarczamy obejmy do samochodów i motorów na Dakar oraz Off-road

MIRIMPEX to firma, która od wielu lat zajmuje się obsługą klientów krajowych i zagranicznych z kluczowych gałęzi przemysłu. Nasze zaangażowanie i doświadczenie pozwala nie tylko dostarczać najwyższej jakości produkty i doradzać przy ich wyborze, ale również na bieżąco unowocześniać ofertę. Proponujemy Państwu szeroki wybór obejm, między innymi ślimakowych, zaciskowych, ciśnieniowych, montażowych czy samozaciskowych. Dostarczamy je między innymi do samochodów i motorów na Dakar oraz Off-road. obejmy-off-road

O Dakarze i off road

Rajd Dakar to doroczny rajd terenowy, który odbywa się w Afryce. To jeden z najtrudniejszych wyścigów na świecie. Zawodnicy przemieszczają się po pustyni, a dziennie są zmuszeni pokonać nawet kilkaset kilometrów. Dakar to nie tylko test dla ducha, ale również dla samochodu. Nie inaczej jest w przypadku off road-u. Samochody muszą być przystosowane do wyjątkowo trudnych warunków. Wilgoć i piach to tylko niektóre z przeszkód, jakie napotykają każdego dnia. Samochody do najtrudniejszych rajdów muszą być wykonane z najwyższej jakości części, które nie zawiodą nawet w ekstremalnych warunkach. Właśnie takie są oferowane przez nas obejmy. Z ich pomocą samochód poradzi sobie w każdej sytuacji.

Co wyróżnia naszą propozycję?

obejma ciśnieniowa Nasza firma oferuje Państwu wysokiej jakości obejmy przeznaczone do samochodów na Dakar i rajdy off-road. Części są wykonane z najwyższej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia i trudne warunki. Obejmy wyróżniają się trwałością, nawet gdy konieczne jest mierzenie się z piaskiem, błotem czy wodą przez wiele godzin. Wysoka jakość jest szczególnie ważna w przypadku rajdów długodystansowych. Podczas Dakaru zawodnicy ścigają się dzień w dzień. Wynik końcowy zależy od postawy podczas całej imprezy. Nie ma tu miejsca na nieprzewidziane przystanki i naprawy. Wygrywa ten, kto wyróżni się nie tylko wyjątkowymi umiejętnościami za kierownicą, ale również przygotuje idealny samochód, który pomoże mu w każdej sytuacji. Z naszymi obejmami pojazd będzie niezawodny i wytrzyma trudy wyścigu.

Co wyróżnia naszą ofertę?

MIRIMPEX jest obecny na rynku od wielu lat. Dzięki temu wyróżnia się doświadczeniem i wysoką jakością spośród konkurencji. Potwierdzają to nie tylko liczne opinie zadowolonych klientów, ale również profesjonalne certyfikaty, które udało nam się uzyskać. Warto wspomnieć chociażby o TUVRheinland ISO/TS 16949 czy TUV NORD ISO 9001. iso 9001 To wszystko sprawia, że wybierając naszą ofertę zyskują Państwo gwarancję jakości niezależnie od przeznaczenia pojazdów.