Obejmy do układów wydechowych – zaciskowe W4

W ofercie Mirimpex znajdziemy szeroko wybór obejm zaciskowych. Wśród nich warto zwrócić uwagę na obejmy zaciskowe W4. To wysokiej jakości obejmy wykonane ze stali nierdzewnej, które sprawdzą się między innymi w układach wydechowych. objemy do wydechu

Wysokiej jakości obejmy zaciskowe

Obejmy zaciskowe to ekonomiczne obejmy z jednym lub dwoma uszami. Ze względu na swoją konstrukcję są one materiałami jednorazowego użytku. Tego rodzaju obejmy wykonane są z wysokiej jakości chromowo-niklowej stali nierdzewnej AISI304 DIN 1.40301, co zapewnia im wysoką trwałość i niezawodność. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo obejmy o różnej średnicy, tak, że bez problemu znajdziemy odpowiednią dla naszego celu.

Przemyślana konstrukcja

Warto zwrócić uwagę na konstrukcję obejm, która została zaprojektowana w ten sposób, by zapewnić możliwie szybki i prosty sposób montażu i demontażu. Półokrągłe krawędzie gwarantują, że nie uszkodzimy węża w trakcie aplikacji. Warto zwrócić uwagę na sposób w jaki zostały wykonane wewnętrzne pierścienie. Sprawiają one, że obejma doskonale dopasowuje się do aplikacji, dzięki czemu wąż jest chroniony przed zgnieceniem lub odkształceniem.

Zastosowanie obejm zaciskowych

Obejmy zaciskowe W4 mogą mieć szerokie zastosowania. Przede wszystkim doskonale nadają się do zastosowań w układach wydechowych - idealnie sprawdzają się w połączeniach rur wydechowych z tłumikiem. Mogą być również stosowane poza przemysłem motoryzacyjnym - na przykład do mocowania anten lub masztów. Obejma zaciskowa pojedyncza W4 Obejma zaciskowa W4 bywa często stosowana, gdy strefa mocowania jest trudno dostępna. Tego rodzaju obejma zapewnia stałą średnicę zacisku.

Jakość i niezawodność

Zamawiając obejmy do układów wydechowych zaciskowe W4 możemy mieć pewność, że nabywamy produkt najwyższej jakości. Zastosowane materiały zapewniają trwałość, a przemyślana konstrukcja sprawia, że nie musimy się obawiać uszkodzenia węża podczas montażu. O jakości produktów naszej firmy świadczą uzyskane certyfikaty materiałowe i atesty, jak również fakt, że obejmy te wykorzystywane są przez wiodących producentów samochodów, autobusów i pociągów.